Titles you rated
OnceRated ★ 5.0
The Longest YardRated ★ 3.0
Small SoldiersRated ★ 3.0
Rocky VRated ★ 5.0
StargateRated ★ 4.0
The Whole Ten YardsRated ★ 3.0
The Legend IIRated ★ 5.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 3.0
Police Academy 2: Their First AssignmentRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
No.3Rated ★ 5.0
Diamonds Are ForeverRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Wheels on MealsRated ★ 5.0
Project A Part IIRated ★ 4.0
Shanghai KnightsRated ★ 3.0
Doctor DolittleRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0