Titles you rated
PawnRated ★ 1.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.0
The Adam ProjectRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
RomaRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0