Titles you rated
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
A Few Good MenRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 4.5
ArgoRated ★ 4.0