Movies
Ratings
370
InnocenceRated ★ 2.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
CarolRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5- HeroRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
If Anything Happens I Love YouRated ★ 3.5