Titles you rated
1917Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
What We Did on Our HolidayRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
The BrosRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
Color Me TrueRated ★ 3.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
Panic ButtonRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
It FollowsRated ★ 3.5
Muoi: The Legend of a PortraitRated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 4.0
OmnivoresRated ★ 0.5
Battle RoyaleRated ★ 1.5