Titles you rated
Cool RunningsRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0