Titles you rated
Feast of the GodsRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 3.5
My Sweet CityRated ★ 2.5
Miss RipleyRated ★ 3.0
He Who Can't MarryRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
Pots of GoldRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
TripleRated ★ 4.5
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 3.5
The Accidental CoupleRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5- Invisible ManRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5