Movies
Ratings
23
The RoundupRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 2.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Riding a Wave with YouRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 5.0
SignsRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 2.5
MiraiRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
EncantoRated ★ 2.0