Movies
Ratings
143
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
BeethovenRated ★ 4.0
The BeachRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Just Like HeavenRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0- Kid CopRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Shakespeare in LoveRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
ArgoRated ★ 2.0
Gloomy SundayRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0