Titles you rated
The Tinder SwindlerRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
StokerRated ★ 3.5
Goodbye MomRated ★ 2.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
OasisRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 2.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 2.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0