Series
Ratings
50
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Powerpuff GirlRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0