Movies
Ratings
826
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
All We Imagine As LightRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The Spirit of the BeehiveRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Close Your EyesRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.5
He Was CoolRated ★ 1.0
The HousemaidRated ★ 2.5
A Short Film About KillingRated ★ 2.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0