Titles you rated
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Monkey ShinesRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5- The Perfect FishplateRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Take Care of My CatRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Next SoheeRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0