Titles you rated
Little WomenRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 5.0
My NameRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 5.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 4.0
- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 5.0
Magical DoReMi #Rated ★ 4.5- Magical DoReMiRated ★ 4.5
- 유희왕 1기Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Gakuen AliceRated ★ 5.0