Movies
Ratings
398
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 2.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 2.0
Mean GirlsRated ★ 2.5
The Suicide ShopRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
Finding DoryRated ★ 1.5
Flying ColorsRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Sky of LoveRated ★ 0.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0