Titles you rated
ConclaveRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
In the Tall GrassRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.0