Titles you rated
STEINS;GATERated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.0
Koisenu FutariRated ★ 4.0- Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 4.5
- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.5
Hankei 5 MeterRated ★ 4.5
Kotaki Brothers and ShikuhakkuRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Draft KingRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 3.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.0
Japanese StyleRated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 3.5