Series
Ratings
480
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 2.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Doctor ChaRated ★ 3.5
Behind Your TouchRated ★ 2.5
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
Doctor SlumpRated ★ 3.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 2.5
Doona!Rated ★ 2.5
Delightfully DeceitfulRated ★ 2.0
Marry My HusbandRated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 2.0- The FrogRated ★ 2.5