Movies
Ratings
471
City of GodRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.5
QueerRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.5
MandalaRated ★ 4.5
MasterRated ★ 2.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
The Dream SongsRated ★ 4.0