Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Summer Time Machine BluesRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
GlassesRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Patisserie Coin De RueRated ★ 2.5
Moving OnRated ★ 4.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
The Shadow's EdgeRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 3.5