Series
Ratings
35
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
StartupRated ★ 4.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.5
Run OnRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5