Titles you rated
WickedRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 0.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5- One WinRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 2.0
FirefightersRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 2.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0
VenomRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 4.0