Series
Ratings
99
Family PlanRated ★ 3.5
Top Star Yoo BaekRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 2.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Monthly Magazine HomeRated ★ 3.5
EncounterRated ★ 2.5
Where Stars LandRated ★ 2.5
365: Repeat the YearRated ★ 3.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Castaway DivaRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 2.5
Record of YouthRated ★ 2.5