Movies
Ratings
84
The World of LoveRated ★ 5.0
Frida. Viva la VidaRated ★ 2.5
OnceRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0
Put Your Soul on Your Hand and WalkRated ★ 4.0
Without PermissionRated ★ 2.0
ArcoRated ★ 4.5- The GoralsRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
All GreensRated ★ 3.0
The OrphanRated ★ 4.0
OmahaRated ★ 4.5
The Magnificent Life of Marcel PagnolRated ★ 3.5- Another BirthRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 4.5
The Day He ArrivesRated ★ 4.0