Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 1.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 2.0