Series
Ratings
62
Family Outing Season 1Rated ★ 5.0- Shugo Chara! Party!Rated ★ 4.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Clear CardsRated ★ 3.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 5.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 5.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 5.0
EXO's SHOWTIMERated ★ 5.0
How Do You Play?Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
100 Days My PrinceRated ★ 5.0
You Quiz On The BlockRated ★ 5.0
Traveler Season 1Rated ★ 4.0
The Morose Mononokean IIRated ★ 4.0