Titles you rated
La La LandRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
BurntRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0