Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 2.5
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 3.5
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 2.5- Detective Conan: The Scarlet AlibiRated ★ 2.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 2.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 3.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 2.5