Titles you rated
GoblinRated ★ 4.5
JumongRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- DamoRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.0- Land of WineRated ★ 3.0
Likeable or NotRated ★ 5.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0
Nonstop 1Rated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.0