Movies
Ratings
592
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 2.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
GloveRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.0
Break OutRated ★ 2.5
King KongRated ★ 2.0
District B13Rated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 3.5