Movies
Ratings
42
Green BookRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Sausage PartyRated ★ 1.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5