Movies
Ratings
100
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 2.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 2.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 2.0
CoralineRated ★ 3.0
Shark TaleRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
PushRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 5.0