Titles you rated
Fantastic FourRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0