Movies
Ratings
257
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
The Legend of ZorroRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 2.0
I Feel PrettyRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Raise Your VoiceRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.5
Miss PotterRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5