Movies
Ratings
763
Concerning My DaughterRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
DoubtRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.5
HostageRated ★ 2.5
RansomRated ★ 3.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 3.5
The Bacchus LadyRated ★ 2.5