Series
Ratings
14
ChernobylRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0
24Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0