Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
Long Day's Journey Into NightRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Glengarry Glen RossRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5