Series
Ratings
30
Family PlanRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 1.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 2.5
Lost in SpaceRated ★ 1.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0