Series
Ratings
55
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Cat's PleasesRated ★ 4.5
Community Season 2Rated ★ 4.5
Community Season 1Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0