Titles you rated
TenetRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
The Current WarRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0