Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
PhantomRated ★ 3.0- Coming to youRated ★ 4.0
OrlandoRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5- Bernarda AlbaRated ★ 3.5
- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 2.5
- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0