Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5