Titles you rated
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 2.5
Tsubasa ChronicleRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 1.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0