Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.5- SawRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0