Titles you rated
R-PointRated ★ 2.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 2.0
Rough CutRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 3.0
Memento MoriRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0