Movies
Ratings
34
Batman BeginsRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
The TreeRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 2.0
Radio StarRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 1.0
Summer WarsRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Host & GuestRated ★ 1.0
The AvengersRated ★ 5.0
CoriolanusRated ★ 3.0
Triumph of the WillRated ★ 1.0