Series
Ratings
13
IljimaeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0