Movies
Ratings
32
The City of ViolenceRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0