Titles you rated
The Hateful EightRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Donnie BrascoRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The AviatorRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0