Titles you rated
Irrational ManRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 4.0
Made in RooftopRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Assassination Classroom The Movie: 365 DaysRated ★ 2.5
LoveRated ★ 3.0
After School Soda Weather Special EditionRated ★ 3.0
MaruRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5- IkainoRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0- KOKO SunYiRated ★ 3.0
3670Rated ★ 3.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Next SoheeRated ★ 4.0